Värsked tööpakkumised

Golf X Studio Caddiemaster/administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619375

Tööpakkumise number

619375

Firma nimi peidetud Golf X Studio Caddiemaster/administraator

Töö kirjeldus

Caddiemaster on inimene, keda meie klient kohtab alati esimesena ja lahkudes talle kõike paremat soovib. Ehk Sina oled Golf X Studio nägu ja tegu. Sinu töö on väga tähtis ja tänu sinule tulevad meie kliendid üha rohkem meid külastama ja meie teenuseid tarbima. Sinu põhiline tööülesanne on tagada stuudio igapäevatöö korrektne ja sujuv toimimine. Klientide nõustamine ja teenindamine nii golfipoes kui ka golfisimulaatoritel.

Nõudmised kandidaadile

* Oled avatud uutele väljakutsetele
* Oled hea suhtleja ja alati abivalmis
* Sa ei pelga keerulisi olukordi vaid leiad alati lahenduse
* Sinu tegevused on hästi organiseeritud
* Ütled pigem JAH kui EI
* Naeratad alati ja paned ka teised enda ümber naeratama
* Oskad suhelda peale eesti keele veel ka inglise keeles ja/või venekeeles

Ettevõte pakub

* Paindliku töögraafikut
* Kokkulepitud tasu
* Suhtlemist lahedate inimestega
* Stiilset töökeskonda Põhja Euroopa moodsaimas golfistuudios
* Uut ja põnevat hobi kogu eluks
* Vajalikke uusi oskusi ja teadmisi
* Võimalust kaasa rääkida stuudio arengus
* Lisa teenimis võimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
25. september 2019
Brutopalk:
Alates 700.00 €/kuu

Golf X Studio on maailma tipptehnoloogiat kasutav sise golfistuudio, mis pakub professionaalseid treening võimalusi igal tasemel golfarile. Samal ajal pilkupüüdev ja uudne meelelahutus golfivõõrale inimesele. Meie stuudios saab golfi mängida iga ilmaga ja maha pidada oma sünnipäevasi või ettevõtte pidusid. Lisaks pakume golfipoes kõikke vajalikke golfi kaupasid ning teeme custom fittingut sinu uuele varustusele või parandame sinu vana. Asume Tallinnas Arigato Spordiklubis ja Tartus Lõunakeskuses.