2023-08-23 14:48:55

GloReal GROUP pakub tööd IT - ARENDAJALE

CVKeskus.ee klient
1400 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime pikaajalist partnerit meie aktiivse ja nooruslikku meeskonda.

IT-spetsialisti peamiseks ülesandeks hakkab olema GloReal GROUP'i harudele internetipõhiste lahenduste pakkumine, kodulehtede programmeerimine ning firma kogu IT süsteemi ja veebirakenduste arendamine (front-end, online teenused, andmebaasid,  jne). Töö hakkab olema väga huvitav ja tulemusrikkas.

Käesolevat kohta pakume täpsele, kohusetundlikule ja punktuaalsele inimesele.

Ootame Sind meie meeskonda kui Sul on järgmised omadused:

+ Iseseisev mõtlemine ning oskus iseseisvalt otsuseid vastu võtta;

+ võimekus kohaneda kiirelt muutuvate ideedega;

+ IT alane haridus või selle omandamine, töökogemuse olemasolu toob suurt kasu;

+ pühendumus eesmärgile, pingetaluvus ning soov areneda ja kasvada koos meiega;

+ oled õppimishimuline ning suudad seda teha iseseisvalt;

+ oled huvitatud saama GloReal GROUP perekonna osaks ning arendama meie IT osakonda;

Ootused kandidaadile

Soovime sinuga alustada mahukat ja edukat tegevust, kui

• omad varasemat kogemust PHP (7+) ja JS keeltes;

• omad kogemust SQL andmebaasidega (eelistus MySQL);

• oskad töötada Bootstrap ja Nuxt.js (vue, vuex) framework'idega;

• tunned hästi JavaScript ja Node.js, HTML 2.0 ja CSS 3.0, Webpack, babel.js, lodash, jne

• omad kogemust või suudad õppida töötamist vähemalt 1 MVC raamistikus (nt Laravel, Symfony);

• suudad täita iseseisvalt ülesandeid ning ette näha prioriteete;

• oskad rakendada ja integreerida erinevaid e-maksmise lahendusi (pangalingid, PayPal, Credit, Cryptocash, ID-rakendused, jne).

Kasuks tuleb levinud programmeerimise patternite tundmine (nt. UpServer, fabrica, jne)

+ Ambitsioonikat võimalust saada osaks GloReal GROUP ettevõttest, mille eesmärk on jõuda rahvusvahelisele turule;

+ huvitavaid ja suure potentsiaaliga projekte ning koostööd nimekate klientidega;

+ mugavat, interaktiivset ja sõbralikku töökeskonda;

+ kiiret arengut ja osaluse võimalust meie ettevõttes;

+ NB! püsivat PÕHIPALKA ning kiiresti kasvavat BOONUSTASU!