Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187064

GIS spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • GIS lahenduste välja töötamine vastavalt kliendi soovidele, s.h juurutus- ja hooldustööd
  • veemajanduse infrastruktuuri projektides osalemine ja projektide juhtimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus tehnika-, keskkonnatehnika- või infotehnoloogia alal
  • töökogemus GIS valdkonnas vähemalt üks aasta
  • programmide AutoCad, Bentley PowerDraft V8, ArcGIS kasutusoskus
  • inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • huvitavat ning mitmekülgset tööd
  • motiveerivat töötasu
  • häid töötingimusi
  • enesetäiendamis- ja koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#187064

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
13. november 2009

AS Infragate Eesti on veevarustuse ja kanalisatsiooni projekteerimis-, konsultatsiooni-, projektijuhtimise ja ehituse omanikujärelevalve teenust pakkuv ettevõte, mis kuulub OÜ Infragate Group gruppi. Seoses ettevõtte arenguga ja laienemisega teistesse infrastruktuuri valdkondadesse (gaas, elekter, teed, jäätmed).

Vaata rohkem