Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27609

Giljotiinmasina operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusvaheline ettevõte ESTAT PABER otsib Tallinnas asuvasse tootmishoonesse giljotiinmasina operaatoreid (2 inimest), kelle ülesandeks on giljotiinmasina töös hoidmine lõpptoodangu valmistamiseks.

Ootused kandidaadile

  • Algteadmised elektrist ja arvutist
  • Hea tehniline taip
  • Eelnev töökogemus masina-operaatorina
  • Pingetaluvus
  • Kohusetunne
  • Püsivus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet
  • Tööle vastavat tasu
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Rahvusvahelist arenguvõimalust
  • Väljaõpet

Lisainfo

Inglise keele oskus tuleb kasuks.

Tööpakkumise number
#27609