Värsked tööpakkumised

Giid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60959

Tööpakkumise number

60959

Töö kirjeldus

Otsime suviseks kõrghooajaks perioodil 01.06.2006.a. - 31.08.2006.a. oma meeskonda giide. Pakume klientidele regulaarsetel kellaaegadel algavaid Tallinna Vanalinna jalgsi vaatamisväärsustega tutvumise tuure. Ühe tuuri kestus ca 2 tundi.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame väga head inglise keele oskust ja Tallinna Vanalinna ning Eesti ajaloo tundmist. Kandidaat peab olema hea suhtleja, iseseisev ning rõõmsa meelega.

Kutsetunnistuse paberid tulevad kasuks kuid ei ole nõutavad.

Pakume kandidaadile regulaarse giiditöö võimalust ning konkurentsivõimelist ja paindliku töötasu - kuutasu ja tükitöö baasil.

Lisainfo

Samas otsime kontakti ka saksa, vene ja rootsi keelt kõnelevate giididega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. märts 2006
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2006

Tuletour OÜ on Eestisse incoming reisiteenuseid korraldav ettevõte. Pakume välismaalastele Eestis puhkamise võimalust. Korraldame ise reise ning vahendame turistidele majutust, transporti ja pakettreise. Ettevõte on avanud Tallinna vanalinnas turistide teenindamiseks kontori brandi "Tourist Service Centre" all.