Värsked tööpakkumised

Geoinformaatika osakonna juhtivspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58338

Tööpakkumise number

58338

Töö kirjeldus

Geodeesia ja kartograafia osakonna juhataja ülesanneteks on osakonna töö korraldamine ja koordineerimine, ameti esindamine geodeesia ja kartograafia valdkonnas, geodeetiliste ja kartograafiliste andmekogude loomine ning kättesaadavuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldused:
*riiklikult tunnustatud akadeemiline kõrgharidus;
*erialaste teadmiste olemasolu geodeesia ja kartograafia valdkonnas;
*avaliku esinemise oskus, sealhulgas oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada
*kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
*eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega

Kandideerimisel tuleb kasuks:
*varasem töökogemus geodeesia ja kartograafia valdkonnas ning avalikus teenistuses, juhtimiskogemus;
*riigihangete korraldamise, projektide juhtimise ja meeskonnatöö kogemus;
*GIS-i valdkonnas kasutatavate tehnoloogiate, standardite (ISO/TC 211, OpenGIS) ja tarkvarade (ESRI, MapInfo, MicroStation, Access, Integraph, Bentley (GeoGraphics, ProjectWise) tundmine;
*riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine. Märksõnad: andmekogud, geodeesia, kartograafia, maakataster.

Geodeesia ja kartograafia osakond on Tallinna Linnaplaneerimise Ameti struktuuriüksus, mille ülesandeks on kohalike geodeetiliste võrkude rajamise ja korrashoiu korraldamine, geodeetiliste, kartograafiliste, topograafiliste ja maamõõdutööde ning nende tehniliste projektide tellimine, ekspertiisi ja vastuvõtu korraldamine, topograafiliste ja temaatiliste plaanide ning kaartide valmistamise korraldamine, maaga seotud andmekogude pidamine, kinnistute(kruntide) moodustamine ja mõõdistamistööde korraldamine, halduspiiride ja kinnistute plaani pidamine.

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2006
Brutopalk:
16300 EEK kuus