Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118647

Geograafiaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Audentese Erakool otsib oma meeskonda alates 2007/2008 õppeaastast geograafiaõpetajat (gümnaasiumisse).Töö on osalise ajaga (10 tundi nädalas) ja leping sõlmitakse üheks õppeaastaks.

Ootused kandidaadile

  • kvalifikatsioon vastavalt Teadus-ja Haridusministeeriumi poolt kehtestatud määrusele;
  • soovi ja oskust töötada meeskonnas;
  • oskust mõista ja suunata õpilase arenguvajadusi;
  • empaatiavõimet.

Ettevõte pakub

  • väikeseid klasse;
  • meeldivat töökeskkonda;
  • motiveerivat palka;
  • häid võimalusi tervise edendamiseks (jõusaal, kergejõustikuareen);
  • vajadusel pakume elamispinda.

Tööpakkumise number
#118647

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2007
Kuulutus sisestati:
8. august 2007

Audentese Erakoolist on kujunenud välja tugev ja positiivselt mõtlev meeskond õpetajatest koolitädideni, õpilassõbralik ja stressivaba õhkkond, mille tõttu meie õpilased tahavad koolis käia; kena ühtne koolivorm; kaunis ja puhas koolimaja; väikesed klassid, kus iga laps saab end turvaliselt tunda; roheline kooli ümbrus; avar staadion ja uus spordihall sportimiseks ja ühised ettevõtmised koos kogu kooliperega, milledest mitmed on juba kauniks traditsiooniks muutunud.

Vaata rohkem