Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626031
Kaugtöö võimalus

Geodeet

Tartu, Tartumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

- väliandmete järeltöötlus
- jooniste vormistamine
- soovi korral ehitusgeodeetilised välitööd

Ootused kandidaadile

- omad kogemust geodeesia valdkonnas
- omad kogemust CAD tarkvara kasutamisel
- oled täpne, korrektne ja kohusetundlik
- kasuks tuleb erialase hariduse ja/või kutsetunnistuse omamine

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- ametialaseid täiendkoolitusi ja arenguvõimalusi
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- töötulemustele vastavat tasu
- ametiautot

Tööpakkumise number
#626031

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

Tartu Geodeesia OÜ on 2018 aastal tegevust alustanud ettevõte.
Meie põhitegevuseks on ehitusgeodeetiliste teenuste pakkumine.

Tartu Geodeesia OÜ missiooniks on pakkuda kvaliteetset ja kiiret geodeesiaalast teenust.

Vaata rohkem

Geodeet