Värsked tööpakkumised

Geodeet/geodeedi abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390462

Tööpakkumise number

390462

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi geodeeti. Tööle asumine nii pea kui võimalik.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus geodeesia valdkonnas
Arvuti kasutamisoskus (erialased programmid)
Täpsus, korrektsus ja kohusetunne
Valmis iseseisvaks tööks
Töötahe

Ettevõte pakub

-Kaasaegset töökeskkonda ja arenemisvõimalusi
-Huvitavat ja mitmekülgset tööd
-Sõbralikku ja toetavat meeskonda koos lõõgastavate meeskonnaüritustega
-Tööautot;
-Koolitus-ja arenguvõimalusi

CV koos palgasooviga palume saata läbi cvkeskus.ee

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2015
Kuulutus sisestati:
4. august 2015

Geodeesia24 OÜ on noorusliku kollektiiviga pidevalt arenev geodeesia ettevõte. Tegutseme aktiivselt Eesti turul, aga teenuseid pakume hetkel juba ka Soomes. Tegeleme topo-geodeetiliste tööde, ehitusgeodeesia, hoonete mõõdistustega ja 3D laserskaneerimisega. Oma töös kasutame kaasaegseid seadmeid ning tarkvaralahendusi.

Meie missioon: Ettevõtte äritegevuse kõige olulisemaks aluseks on klientide usaldus. Geodeesia24 eesmärgiks on saavutada nii teeninduse, proffessionaalsuse, kvaliteedi kui ka tööde teostamise osas 100% klientide rahulolu ning leida võimalusi ületada klientide ootusi pakutava osas.