Värsked tööpakkumised

Geodeet

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29730

Tööpakkumise number

29730

Töö kirjeldus

geodeetilised tööd Venemaal

Nõudmised kandidaadile

* geodeetiliste mõõtmisriistade tundmine;
* omad geodeedi töökogemust ja oled tuttav ehitusgeodeesiaga;
* tunned arvutit Wordi ja Exceli tasemel ning joonestusprogramme AutoCad ja Microstation;
* suhtled vene keeles ja kasuks tuleb inglise- ning soome keele oskus;
* oled iseseisev ja hea stressitaluvusega inimene ning suudad juhtida ka väikest meeskonda.

Pakume Sulle, kui tugevale kandidaadile huvitavaid projekte ümber maailma ja tulemustele vastavat tasu.

Lisainfo

Oled valmis oma elu põnevaks muutma seoses komandeeringutega.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2004
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2004
Brutopalk:
Alates 15000 EEK kuus

1992. aastal loodud soome-eesti geodeesiabüroo, mille peaettevõteks on AIP-Mittaus OY. Geodeesia AP koolitatud geodeedid on peale Eesti projektide töötanud ka paljudes teistes maades, sh. Venemaal, Soomes, Rootsis, Taanis, Lätis, Portugalis ja Sambias.