Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28600

Geodeet

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

geodeetilised tööd Venemaal

Ootused kandidaadile

* geodeetiliste mõõtmisriistade tundmine;
* omad geodeedi töökogemust ja oled tuttav ehitusgeodeesiaga;
* tunned arvutit Wordi ja Exceli tasemel ning joonestusprogramme AutoCad ja Microstation;
* suhtled vene keeles ja kasuks tuleb inglise- ning soome keele oskus;
* oled iseseisev ja hea stressitaluvusega inimene ning suudad juhtida ka väikest meeskonda.

Pakume Sulle, kui tugevale kandidaadile huvitavaid projekte ümber maailma ja tulemustele vastavat tasu.

Lisainfo

Oled valmis oma elu põnevaks muutma seoses komandeeringutega.

Tööpakkumise number
#28600
Geodeet