Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197975

Geodeet

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

geodeetiliste tööde tegemine

Ootused kandidaadile

eriharidusega
töökogemusega geodeesia valdkonnas
omab vähemalt III kategooria geodeedi kutsetunnistust
omab B kategooria juhilube
omab valmisolekut välitöödeks ja komandeeringuteks Eesti ja Läti piires

Ettevõte pakub

huvitavat tööd Eesti juhtivas teedeehitusettevõttes
töötahtelist ja sõbralikku meeskonda
väljaõpet ja vajadusel täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#197975

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
21. mai 2010

AS Teede REV-2 on TREV2 Gruppi kuuluv Eesti üks suurim teedeehitusettevõte. Omame kogemust aastast 1961 ja ettevõttes töötab ligikaudu 300 inimest.
Ettevõtte tegevusvaldkondadeks on: teede, sildade ja trasside ehitus, remont ja hoole; raudteede ehitus, remont ja hoole; asfaltbetooni tootmine ja asfaltkatete ehitamine; liikluskorraldusvahendite ja mootorsõiduki registreerimismärkide valmistamine.
AS-le Teede REV-2 on väljastatud Bureau Veritas Quality International’i poolt standarditele ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 vastavad sertifikaadid.

Vaata rohkem

Geodeet