Värsked tööpakkumised

Geodeet

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 147214

Tööpakkumise number

147214

Töö kirjeldus

• Sissetulevate objektidega/projektidega tutvumine
• Geodeetiliste mõõdistustööde teostamine ehitusplatsil
• Sise- ja välimüügi aktide koostamine
• Hinnapakkumiste koostamine
• Dokumentatsiooni (sh plaanide) koostamine ja haldamine
• Ehitusobjektide ettevalmistamine välitöödeks

Nõudmised kandidaadile

• Erialane haridus ja töökogemus geodeedina vähemalt 1 aasta
• Heal tasemel arvutioskus – MS Office ja AutoCad
• Eesti keele oskus väga heal tasemel ja soovitavalt inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel

• Tulemusrikkaks tööks vajalikke vahendeid ja kaasaegset töökeskkonda
• Tööd stabiilses hea mainega ettevõttes
• Koolitusvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2008

Baltic Human Capital assisteerib personaliotsingul Eesti juhtivat teedeehitusettevõtet Talter AS-i, mis omab kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissertifikaate ISO 9001:2000 ja ISO 14001:2004. Talter AS-il on märkimisväärsed kogemused teede, tänavate ja muude kattega alade ehituse ja remondi vallas.