https://www.cvkeskus.ee/62698

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62698

Geodeet

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Geodeetilised tööd.


Ootused kandidaadile

* Keskhariduse olemasolu;
* eesti ja vene keele oskus;
* B-kategooria juhilubade olemasolu;
* hea ajaplaneerimis oskus, oskus iseseisvalt töötada;
* teistega arvestav, vastutustundlik.


Ettevõte pakub

* Stabiilset tööd ja kindlat sissetulekut;
* paindlikku tööaega;
* väljaõpet kohapeal;
* parimat meeskonda, kellega koos ühise eesmärgi nimel tegutseda.


Tööpakkumise number
#62698
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Geodeet
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!