Värsked tööpakkumised

Geodeet

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118791

Tööpakkumise number

118791

Töö kirjeldus

Ehitusobjektil geodeetilised mõõdistustööd. Ettenähtud geodeetiliste märkimistööde ja mõõdistustööde aktide koostamine. Objektide mõõdistuslähteandmete hankimine -ja ettevalmistamine välitööks.

Nõudmised kandidaadile

• kesk-või kõrgharidus või vähemalt 2-aastane geodeesia alane töökogemus.
• hea eesti keele väljendusoskus kõnes ja kirjas
• inglise ja vene keele oskus tööks vajalikul tasemel
• arvutikasutamise oskus (Word, Excel, Internet, E-mail), GIS(AutoCad, geodeet lisp.Civil2D)
• meeskonnatöö oskus
• analüüsivõime
• pingetaluvus
• täpsus ja korrektsus

püsivat töökohta jätkusuutlikus ja enesetäiendamise võimalustega ettevõttes.
• konkurentsivõimelist palka ja motiveerivat palgasüsteemi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

AS Aspi moodustati 1990. aastal, olles asutamisel üks erakapitalil põhinevaid teedeehitusfirmasid Eestis. 2006a. oli netokäive ligikaudu 983milj. krooni ja keskmine töötajate arv firmas 471 inimest. Põhilised tegevusvaldkonnad on teedeehitus,-remondi ja korrashoiutööd ning platside ja väljakute ehitus ( mullatööd, alused, asfalteerimine, äärekivide ja tänavakivide paigaldamine; teekatete freesimine-stabiliseerimine); teede projekteerimine ja mullatööd; vesivarustus-ja kanalisatsioonitööd; keskkonnaehitus; haljastus; geodeesia ja raudtee-ehitusel aluste ja kommunikatsioonide ehitus; asfaltbetooni tootmine. Omame rahvusvahelisi kvaliteedi- ja keskkonnakaitse sertifikaate ISO 9001 ja ISO 14001.