Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665243

Geodeet

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Ehitusgeodeetilised mõõtmised

-Objektide geodeetiline teenindamine

-Insenertehnilised geodeetilised mõõtmised

-Topo-geodeetilised tööd

-Sildade- jt taristuobjektide vajumisvaatlused

Ootused kandidaadile

-Eelnev töökogemus geodeesia valdkonnas

-Juhilubade olemasolu

-Korrektsus ja kohusetundlikkus

-Valmisolek töölähetusteks välismaale

-Inglise keele oskus

Kasuks tuleb:

-Erialane haridus või selle omandamine

-Kutsekvalifikatsiooni olemasolu

-CAD- ja BIM- tarkvara kasutamisoskus

-Hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

-Kaasaegseid töövahendeid

-Arenguvõimalusi geodeesia valdkonnas

-Tööalaseid täiendkoolitusi

-Konkurentsivõimelist töötasu

-Tööd motiveeritud ja toetavas meeskonnas

Tööpakkumise number
#665243

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1900 - 2700 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. september 2020
Kuulutus sisestati:
27. august 2020

LINO OÜ peamise tegevusvaldkonna hulka kuuluvad geodeetilised mõõdistus- ja märkimistööd ehitusobjektidel. Oleme mõõdistanud nii elamu-, kommerts- kui tööstuslikke arendusi. Samuti tee- ja raudtee-ehitust. Meeskonda kuuluvad pikaajalise kogemusega geodeedid, kes on üle 10 aasta töötanud ka Rootsi turul.

LINO OÜ on keskendunud digitaalse ehituse töövoolude toetamisele. Aitame kliendil luua täpse kolmemõõtmelise mudeli maapinnast ja olemasolevatest rajatistest enne tööde alustamist. Samuti mudeli ehitusplatsist igas ehituse etapis.

Vaata rohkem

Geodeet