https://www.cvkeskus.ee/367580

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Geodeet

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367580

Tööpakkumise number

367580

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda geodeeti, kelle põhilisteks tööülesanneteks on ehitusgeodeetilised ja topo-geodeetilised tööd teedeehituse valdkonnas, lisaks mahtude arvestused ja jooniste vormistamine.


Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat omab erialast haridust, geodeedi kutsetunnistust ja töökogemust. Kasuks tulevad teadmised teedeehituse valdkonnast. Ta on kõrge pingetaluivusega, loogilise mõtlemisega ja hea eneseväljendusoskusega ning tunneb ja oskab kasutada CAD- programme. Lisaks eesti keelele, räägib ta vene ja inglise keelt suhtlustasandil ning omab B-kategooria juhilube.

Oma suhtumise töösse võtab hea kandidaat kokku järgmiste märksõnadega: vastutustundlik, tulemustele orienteeritud, asjatundlik ja leidlik.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume võimalust rakendada erialaseid oskusi ja teadmisi ühes Eesti suurimas ehitusettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ja hoolivaid kolleege, enesetäiendamise võimalusi ning korralikku hüvede paketti.

Kui tunned, et käesolev töökuulutus Sind kõnetas, siis oled oodatud kandideerima.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD


Teede REV-2 AS on TREV-2 kontserni kuuluv Eesti juhtiv ehitusettevõte, mille tegevusvaldkonda kuuluvad teedeehitus ja hoole, raudteede ehitus ja hoole, keskkonnaehitus, ehitusmaterjalide tootmine, geodeetilised mõõtmised ja liikluskorraldusvahendite tootmine.

TREV-2 kontserni ettevõtetel on juurutatud kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutusjuhtimissüsteemid, mille vastavust rahvusvaheliste standardite ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 nõuetele kinnitavad OÜ Bureau Veritas Eesti poolt väljastatud sertifikaadid.