Värsked tööpakkumised

Geodeet

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110426

Tööpakkumise number

110426

Töö kirjeldus

• Suuremõõtkavaliste (valdavalt 1:500 mõõtkava) topogeodeetiliste mõõdistuste ja vormistustöö teostamine
• ehitusgeodeetiliste tööde läbiviimine ehitusplatsidel (ehitiste ja rajatiste väljamärkimine, teostusmõõdistuste ja teostusjooniste koostamine)
• maakorraldustööd

Nõudmised kandidaadile

• Vajalik on geodeetilisteks mõõdistusteks ja uuringuteks vajalike töömeetodite ning võtete tundmine.

Ettevõte pakub

• Konkurentsivõimelist töötasu
• kaasaegset töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid
• erialast täiendkoolitust
• kindlat töökohta stabiilses arenevas firmas

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
29. mai 2007

Ehitusgeodeetilised, topogeodeetilised, maakorraldustööd