Geodeet
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640199
Kaugtöö võimalus

Geodeet

CVKeskus.ee klient
Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Objektide ettevalmistamine, geodeetilised märkimis- ja mõõdistustööd ehitusobjektidel, teostusjooniste koostamine. Geodeetiliste alusplaanide mõõdistamine ja joonestamine.

Ootused kandidaadile

Vähemalt geodeet, tase 5, kutse omamine või selle taotlemise valmidus.
Hea eesti keele oskus, kasuks tuleb ka vene keele oskus.
B-kategooria juhiload.
CAD-programmide tundmine.
Iseseisvus, kohusetundlikkus.
Kasuks tuleb töökogemus robottahhümeetriga.

Ettevõte pakub

Paindlikku tööaega.
Põhipalk + tulemustasu.
Ametiauto.
Häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid.

Tööpakkumise number
#640199

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. märts 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020

OÜ Geospert on tegutsenud aastast 2012. Põhiliseks tööpiirkonnaks on kujunenud Harjumaa. Valdavalt tegeleme VK-torustike märkimise ja teostusmõõdistustega, sekka ka teedeehitust, kinnistute ehitusjärgseid mõõdistusi ning geodeetilisi alusplaane. Väikse ettevõttena saame pakkuda tellijatele paindlike lahendusi ning ükski ülesanne pole meile liiga keeruline.
Seoses uute teenuste pakkumisega otsime oma ridadesse geodeesiaalast tarkpead-osavnäppu, keda ehitusplatsidele iseseisvalt toimetama saata.

Vaata rohkem

Geodeet