Värsked tööpakkumised

Geodeesiateenistuse vanemspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40135

Tööpakkumise number

40135

Töö kirjeldus

Linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna geodeesiateenistuse vanemspetsialisti võtame teenistusse ajutiselt äraoleva töötaja asendamiseks ning tema põhiülesanneteks on:
• geodeetiliste tööde ning esitatavate digitaalfailide kontrollimine ja registreerimine
• geodeetiliste andmete vastuvõtmine ja väljastamine
• olemasolevate andmete alusel geodeetiliste alusplaanide ja asendiplaanide koostamine
• geodeetiliste mõõdistustööde arvestuse pidamine

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus ja eelnev töökogemus geodeetiliste või maakorralduslike tööde valdkonnas
• väga hea arvutikasutamisoskus, sh oskus töötada CAD programmidega (soovitav Microstation V7 V8)

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada avaldus koos elulookirjeldusega Tartu Linnavalitsuse linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonda, Raekoja plats 3 Tartu või elektronposti aadressil Urmas.Ahven@raad.tartu.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik või hooajatöö
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2005