Värsked tööpakkumised

Geodeesiainsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82441

Tööpakkumise number

82441

Töö kirjeldus

  • geodeetiliste tööde, sh kontrollmõõdistamiste tellimine ja vastuvõtmine
  • digitaalplaanide, sh teostusjooniste kontrollimine
  • tellitud tööde laekumise jälgimine, laekunud tööde tähtaegse läbivaatamise korraldamine, registritesse kandmise kontroll
  • äriprotsesside toimimise toetuseks regulatsioonide koostamises osalemine

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt meeskonnaliikmelt ootame:

  • geodeesiaalast kõrgharidust
  • erialast töökogemust vähemalt 5 aastat
  • CAD- tarkvara head tundmist ja mitmekülgset praktilist kogemust
  • ulatuslikku arvuti kasutamise oskust
  • head eesti ja vene keele oskust
  • paindlikkust oma töö korraldamisel
  • meeskonnatöövalmidust
Edukal kandidaadil on lisaks:
  • projektijuhtimise kogemus
  • infotehnoloogiaalased teadmised
  • teadmised telekommunikatsiooni ja IT teenuste valdkonnast
  • B kategooria juhiload ja sõidukogemus

Omalt poolt pakume kompetentset, innovatiivset ja erialast arengut toetavat töökeskkonda ning eneseteostamise võimalust.

Lisainfo

Palume cv-sse lisada palgaootus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2006
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2006

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.