Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629630

Generaatorigrupi projektijuhti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

GENERAATORIGRUPI PROJEKTIJUHTI TÖÖKOHT TALLINNAS.

Usaldame Sulle järgmise.

  • Klientide nõustamise ja kõige optimaalsemate lahenduste pakkumise.
  • Klientide objektidel vajaduste kaardistamise, pakkumiste koostamise, projektide.
  • Väljatõõtamise ja.
  • Paigaldustööde korraldamise.
  • Pikaajalise koostöösuhete loomise nii praeguste kui ka uute klientidega.

Nõudmised kandidaadile

Peame oluliseks järgmist:

  • Generaatorite või elektrisüsteemidega töötamise kogemust.
  • Generaatorite tootegrupi kasutamisvõimaluste mõistmist.
  • Meeskonnamängijana töötamise soovi.
  • Sihikindlust, ambitsioonikust ja tulemusele orienteeritust.
  • Eesti, vene ja inglise keeles suhtlemise oskust.
  • Autojuhilube.

Ettevõte pakub

Hea palk
Tagame motiveeriva töötasu sotsiaalhüvede paketi ja osaluse rahvusvahelistes projektides.
Tugev meeskond
Pakume tööd professionaalses, sihikindlas ja ühtses meeskonnas.
Ärivaldkonna öpe
Tagame tehnika rentimise valdkonna koolituse ja võimaluse saada selle ala eksperdiks.

STORENTi kontsern koondab Baltimaades, Soomes, Rootsis ja Venemaal edukalt tegutsevaid renditehnika ettevõtteid. Hea meeskonna keskmes on võimekad inimesed ja juurdunud väärtused. Kui mõte suures rahvusvahelises ettevõttes töötamisest ja kõrgetasemelise klienditeeninduse pakkumisest paneb Su silmad särama, kuulud ilmselt meie hulka!

Tööpakkumise number
#629630

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
28. november 2019

STORENT on juhtiv ehitus-ja tööstusseadmete rendifirma kogu Baltikumis omades ulatuslikku rendivõrku kõigis kolmes Balti riigis.

Meie eesmärgiks on pakkuda rentnikele parimaid seadmete rentimise lahendusi tuginedes meie professionaalsusel, kvaliteedil ja suurepärasel teenindusel, mis on ühendatud meie kohusetundega täita endale võetud ülesanded.
Ettevõte on seadnud endale sihiks saada juhtivaks seadmete rendi ettevõtteks Balti riikides ja Ida-Euroopas.

Vaata rohkem