Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674292

Geenitehnoloog

CVKeskus.ee klient
Viimsi, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ravimite müügilubade taotlemine, dokumentatsiooni korrashoid

  • Muudatuste/uuenduste taotlemine, protsessi menetlemine

  • Eesti ja EU seaduste ja õigusaktide järgimine, Ravimiohutuse järelevalve

  • Suhtlemine Ravimiameti, teiste Eesti/EL-i institutsioonidega, Hollandi kolleegidega, ettevõtte partneritega.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus loodusteaduste, geenitehnoloogia, farmaatsia, keemia või  veterinaaria valdkonnas

  • Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas, hea eesti keele oskus

  • Kasuks tuleb vene keele oskus

  • Kontoritarkvara ja teaduslike juhiste (scientific guidelines) kasutamise oskus

  • Täpne, korrektne, järjepidev, nõudlik enda ja teiste suhtes.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja hästi eesmärgistatud tööd

  • Väljaõpet, ainulaadset töökogemust steriilseid ravimeid tootvas Eesti ettevõttes

  • Erialast koolitust

  • Meie sõbraliku meeskonna tuge

  • Motiveerivat palka

  • Tasuta transport suunal Tallinn-Viimsi-Tallinn

Tööpakkumise number
#674292

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. november 2020
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2020

Interchemie werken “De Adelaar” Eesti AS on steriilsete ja mittesteriilsete veterinaarravimite tootja Eestis.
Interchemie werken De Adelaar Eesti AS ekspordib veterinaarravimeid 105 riiki maailmas.
Firma eesmärgiks on kasvada üheks suurimaks oma valdkonnas.
“Lisainfo firma kohta www.interchemie.com”

Vaata rohkem