Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63770

Gastroenteroloogia keskuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kvaliteetse ja kuluefektiivse erialase arstiabi osutamise tagamine keskuses
  • Keskuse erialaline ja administratiivne juhtimine

Ootused kandidaadile

  • Meditsiiniline kõrgharidus, arsti diplom
  • Registreerimistunnistus gastroenteroloogia erialal
  • Vähemalt 5-aastane töökogemus gastroenteroloogia alal
  • Väga hea suhtlemisoskus, organiseerimisvõime, koostöövõime, analüüsivõime, vastutus- ja otsustusvõime
  • Kasuks tuleb eelnev juhtimiskogemus
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel ja inglise keele oskus algtasemel
  • Infotehnoloogiliste vahendite kasutamisoskus ja tööks vajalike arvutiprogrammide valdamine

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd, eneseteostusvõimalust
  • Erialast ja ametialast täiendkoolitust
  • Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Avaldus, CV ja visioon gastroenteroloogia keskuse juhtimisest ning arenguperspektiivist saata haigla personaliosakonnale märgusõnaga \"gastrokeskus\" hiljemalt 24.04.2006 ühel Teile sobival teel: e-postiga või aadressil Pärnu mnt.104, 11312 Tallinn

Tööpakkumise number
#63770