Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641991

Garderoobitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtab vastu ja väljastab külaliste üleriideid ja isiklikke esemeid.
Vastutab garderoobi antud riiete ja esemete eest oma vahetuse jooksul.
Külalistega suhtlemine klubis.

Ootused kandidaadile

Hea eesti keele oskus. Kasuks tuleb võõrkeelte oskus (vene, soome, inglise keel)
Väga hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus, korrektsus, kohusetundlikkus, ausus.
Hea pingetaluvus ning toimetulek stressirohketes olukordades.
Valmisolek töötamiseks K-L kell 22:00-06:00

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu.
Väga lahedat töökeskonda Tallinna vanalinnas.
Mõnusat ja sõbralikku töökollektiivi.
Toredaid sündmusi.

Tööpakkumise number
#641991

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem