Värsked tööpakkumised

Garderoobitöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114967

Tööpakkumise number

114967

Töö kirjeldus

Garderoobitöötaja peamiseks tööülesandeks on ööklubi lahtioleku ajal klientide riiete vastuvõtmine ja väljaandmine

Nõudmised kandidaadile

• isikuomadustena ausus, kiirus ja kohusetundlikkus
• eesti keele vaba valdamine
• suhtlemis- ja teenindusvalmidus
• hea pingetaluvus
• valmidus öötööks

• tööd osalise tööajaga (töö sobib ka kooli kõrvalt töötamiseks)
• kaasaegset töökeskkonda
• sõbralikku töökollektiivi
• väljaõpet kohapeal
• stabiilset töötasu

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2007

Strand SPA ja Konverentsihotell on edukas hotelliettevõte Pärnus. Pakume sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks keskmiselt 100 tubli kolleegi võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, toetav meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.