Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #682020

Garantiitööde projektijuht

1
CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. jaanuar 2021
Kuulutus aegub: 6. veebruar 2021

Töö kirjeldus

  • Mapri Ehituse käe all valminud elamu- ja büroohoonete garantiitööde koordineerimine;

  • garantiitöödeks vajaliku meeskonna moodustamine ja nõuetekohase tööde teostamise juhtimine;

  • garantiitööde tähtaegade ja kulude planeerimine ja jälgimine;

  • suhtlemine tellijate ja koostööpartneritega;

  • dokumendihaldus.

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus ehituse-, kinnisvara- või haldusvaldkonnas;

hea tehniline taiplikkus ja arusaamine ehituslikest funktsioonidest;

hea planeermis- ja organiseerimisoskus;

väga hea suhtlemisoskus;

eesti keele oskus väga heal tasemel, inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel;

väga hea arvutioskus;

oskus toime tulla pingelistes olukordades;

tahe pühenduda, luua süsteeme ja kaasa lüüa ettevõtte arengus.

Ettevõte pakub

  • püsivat ja huvitavat tööd;

  • palju suhtlemist ja uusi kogemusi;

  • arengu- ja enesetäiendamise võimalusi;

  • sportimisvõimalusi ja toredaid ühisüritusi;

  • mõnusat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#682020

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem