Värsked tööpakkumised

Garantiispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105761

Tööpakkumise number

105761

Töö kirjeldus

Sinu töö peamiseks eesmärgiks on:
* KIA Motors Corporationi poolt kehtestatud tingimustel garantiijuhtumite õige ja tähtaegne käsitlemine ning teostatud garantiitööde eest tasumise kindlustamine.

Nõudmised kandidaadile

Töökoht on Sinu, kui:
* oled tehnilise haridusega
* suudad ennast võrdselt väljendada nii inglise kui vene keeles
* Sul on eelnev kogemus autoteeninduse valdkonnas
* oled särav suhtleja
* arvutimaailmaga oled sina peal vähemalt tavakasutaja tasemel
* oskad ennast kehtestada, läbi positiivsuse
* julged otsustada ja oma otsuste eest vastutust kanda
* teed oma tööd kohusetundlikult ja õigeaegselt
* omad B- kategooria autojuhilube
* peamine ja kõige olulisem- Sul on tahe teha tööd

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
* võimalust töötada koos tegusa ja avatud meeskonnaga rahvusvahelises ettevõttes
* tööalaselt reisida ja areneda
* vajadusel täiendkoolitusi
* tänapäevaseid töötingimusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2007
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2007

1944. aastal asutatud KIA Motors Corporation on Korea kõige vanem autotootja. KIA 12 eri riigis asuvas 15 tehases toodetakse aastas kokku üle miljoni sõiduki ning need müüakse ja hooldatakse 190 eri riiki katva diilerivõrgustiku kaudu. Alates 2006, aasta suvest kuulub KIA – Hyundai Grupp maailma kuue suurima autotootja hulka.
KIA Auto AS alustas oma tegevust 17. mail 1994. aastal, kui kirjutati alla leping KIA Motorsiga KIA autode maaletoomiseks Eestisse. Alates 1999. aastast on KIA Autol ka maaletooja õigused Leedus ning 2002. aastast Lätis. 2007. aasta jaanuarikuu seisuga on KIAl Eestis, Lätis ja Leedus kokku 20 edasimüüjat.