Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126985

Garaažiseadmete hooldetehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • garaažiseadmete hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • tehniline taip
  • soovitavalt töökogemus antud valdkonnas
  • eesti ja vene keele oskus
  • B-kat juhiload

Ettevõte pakub

  • tööd kiiresti arenevas, rahvusvahelises kontsernis
  • tööd toetavas, professionaalses meeskonnas
  • häid töötingimusi ja väga häid töövahendeid
  • stabiilset töökohta
  • täiendkoolitusi
  • ettevõttesisest arenguvõimalust
  • konkurentsivõimelist töötasu ja ettevõtte poolt pakutavaid lisasoodustusi

Lisainfo

www.mecro.ee
www.corghi.com
www.nussbaum-lifts.de

Tööpakkumise number
#126985