https://www.cvkeskus.ee/53534

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53534

Garaažimeister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse kogenud tehnikameest, kes hooldaks ja remondiks autosid, hoiaks garaaži puhta ja korras, peaks materjalide arvestust ning saaks hakkama kergemate ehitustöödega.


Ootused kandidaadile

- soovitav eelnev töökogemus;
- eesti keele oskus;
- eeldame korrektsust ja täpsust;
- kasuks tuleb ehitustööde tegemise oskus.


Ettevõte pakub

- asjalikku ja sõbralikku kollektiivi;
- töötasu vastavalt tehtud tööle;


Tööpakkumise number
#53534
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Garaažimeister
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!