Tööpakkumise number

594104

Studioworks OÜ Game Presenter

Töö kirjeldus

Studioworks on kiirelt kasvav online kasiinodele teenust pakkuv ettevõte Tallinnas.

Tuleme meile
MÄNGUDE ESITLEJAKS!


Nõudmised kandidaadile

Mängude esitlejana, esitled sa kaamera ees live-kasiino mänge nagu baccara, rulett ja sic bo turvalises keskkonnas, kus ei ole otseseid kliente ja panustamist. Kandideeri isegi siis, kui sul ei ole eelnevat töökogemust sarnasel alal, sest me õpetame kõik vajalikud teadmised ja oskused. Vajalik on ainult inglise keele oskus, sest selles toimub kogu suhtlus ettevõttes!


Ettevõte pakub

PAINDLIKUD TÖÖAJAD. SUUREPÄRASED LISAHÜVED JA PALK. PÕNEV TÖÖKOHT!

ME PAKUME:
Põnevat ja toredat keskkonda - Loome kindlalt töökeskkonna, mis on lõbus, kus on palju suhtlust ning inimesed on positiivselt meelestatud.

Võimalus kasvada ja areneda - Sinule pakutakse põhjalikku treeningprogrammi, mille käigus omandad kõik vajalikud oskused ja teadmised. Kui oled võimekas ning näitad seda oma töös, siis on võimalik saada vahetuse vanemaks ning juhtida oma meeskonda!
Paindlikud tööajad - Studioworks töötab 24/7 põhimõttel, mis tähendab, et sinul on võimalik leida enda jaoks sobilik tööaeg!

Suurepärased lisahüved - Põhipalk on alates 1200 € brutos kuus, 35 päeva puhkust kalendriaastas, spordisoodustus, spetsiaalselt disainitud tööriietus, kesklinnas asuvad uued tööruumid ja töötajate üritused


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 1200 EUR kuus
Soovin kandideerida

Game Presenter


STUDIOWORKS OÜ

Avan ettevõtte profiili