Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194626

Gaaskeevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Soome tööle:

Gaaskeevitajaid

Töö koosneb kaugküttetoru liinide - trasside keevitamisest. Töömeetodiks on gaaskeevitus (hapnik / atsetüleen).
Kliendi töökoda ja kontor asuvad Turu piirkonnas, tööd teostatakse erinevatel objektidel. Objektidel vaheldub töötajate arv 2-20 vahel.

Keevitusoskust testitakse enne tööle asumist kliendi töökojas. Esimene test toimub 13.04.2010.
Esimesed objektid kuhu on uusi töötajaid vaja algavad Aprilli 2010 jooksul.

Ootused kandidaadile

- gaaskeevituse kogemus torustike keevitamisest, viimase 3 aasta ajalt.
- soome keele oskus suhtlustasandil (igal kandidaadil)
- juhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
- „työturvallisuus-„ ja „tulityö-„ kaardi olemasolu (küsi vajadusel koolitust meie koolitajalt).

Kasuks tulevad:
- teised keevitusoskused ja sertifikaadid nendest.
- torulukksepa oskused
- varasem töökogemus Soomes

Ettevõte pakub

- aitame teha vajalikud registreerimised.
- aitame majutuse korraldamises

Lisainfo

Kandideerimaks antud töökohale täida CV võimalikult täpselt. Võimalikud kehtivad sertifikaadid palume märgida koolitus -kohta.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust ja kutsutakse vestlusele meie Tallinna kontorisse.

Juhul kui CV-s ei ole toodud nõutud töökogemust ja keeleoskust ei saa meie arvestada Teie kandidatuuriga!

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles.

Tööpakkumise number
#194626

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2010

WorkPower OY on tööstuse ja ehitusala personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte.

Vaata rohkem