Värsked tööpakkumised

Gaaskeevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186504

Tööpakkumise number

186504

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Soome tööle:

Kahte gaaskeevitajad

Töö koosneb peamiselt kaugküttetorude keevitamisest. Töömeetodiks on gaaskeevitus (hapnik / atsetüleen).
Kliendi töökoda ja kontor asuvad Turu piirkonnas, tööd teostatakse erinevatel objektidel Soomes. Objektidel vaheldub töötajate arv 1-20 vahel.

Keevitusoskust testitakse enne tööle asumist kliendi töökojas.

Nõudmised kandidaadile

- gaaskeevituse kogemus torustike keevitamisest, viimase 3 aasta ajalt.
- soome keele oskus suhtlustasandil (igal kandidaadil)
- juhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
- „työturvallisuus-„ ja „tulityö-„ kaardi olemasolu (küsi vajadusel koolitust meie koolitajalt).

Kasuks tulevad:
- teised keevitusoskused ja sertifikaati nendest.
- erinevad lukksepa oskused
- varasem töökogemus Soomes

Kandideerimaks antud töökohale palume täida alljärgnev avaldus võimalikult täpselt. Võimalikud kehtivad sertifikaadid palume märgida „koolitus“-kohta.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust ja kutsutakse vestlusele meie Tallinna kontorisse.

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:
- aitame teha vajalikud registreerimised.
- aitame majutuse korraldamises

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2009
Kuulutus sisestati:
2. november 2009

WorkPower OY on tööstuse ja ehitusala personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte.