https://www.cvkeskus.ee/270690

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270690

Gaasilõikaja

CVKeskus.ee klient
Norra
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab gaasilõikamise kogemusega mees.
Töö asub Norras.


Ootused kandidaadile

- Töökogemus vähemalt 3a gaasilõikamise alal
- Inglise keele valdamine vähemalt suhtlustasandil
- Halbade harjumuste puudumine ! (Alkohol)
- Oskus töötada nii individuaalselt kui ka meeskonnas.
- Kasuks tuleb keevituse-alane kogemus.


Ettevõte pakub

Ületundide tegemise võimalus
Transport
Korralik töötasu


Lisainfo

Töö asub Norras.


Tööpakkumise number
#270690
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Gaasilõikaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!