Värsked tööpakkumised

Gaasilõikaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87309

Tööpakkumise number

87309

Töö kirjeldus

Võtame tööle tublisid gaasiõikajaid, kelle tööülesandeks on käsigaasiga metalli lõikamine šabloonide järgi.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- tõsist töösse suhtumist
- kohusetundlikkust ja korrektsust
- võimalust töötada kahes vahetuses (7:00-15:30 ja 15:30-23:00)
- jooniste lugemise oskust

Ettevõte pakub

Pakume:
- kaasaegset töökeskkonda arenevas firmas (sh. soojad töö- ja olmeruumid)
- tööle väärilist ja konkurentsivõimelist töötasu
- püsivat töösuhet ja puhkust suvekuudel
- ületundide tegemise võimalust
- tasuta transporti (Tallinna suunal) või transpordikompensatsiooni (Paldiski suunal).

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal Sauel (ca 18km).
Info tel. 6790025 Vjatšeslav Fimaier (vene k.) või Meelis Saarmann 6790020 (eesti k.).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2006

AS Fors MW on Rootsi omanike ja juhtkonnaga eestimaine kontsern, mille peakontor koos tehasega asub Sauel. Kontsern on Euroopas peatöövõtjana juhtiv põllumajandus- ja metsandusmasinate tootja. Siin arendatakse, toodetakse, turustatakse ja müüakse masinaid rahvusvahelises keskkonnas.