Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71120

Gaaside ja keevitustarvete müügimees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meil on hea meel pakkuda liikuvat tööd meesterahvale müügi edendajana AGA teeninduspunktis, kelle peamised tööülesanded on:

- klientide teenindamine - kauba tutvustamine ja klientide nõustamine kaupluses ja klientide juures
- toodete kohaletoimetamine Harjumaa piires koos peale- ja mahalaadimisega
- arvete tegemine, sularaha ja kaardimaksed
- kaupade tellimine AGA kesklaost (arvutiga) vastavalt etteantud laosaldole
- balloonikorvide maha/peale laadimine autotõstukiga

Ootused kandidaadile

Oma uuelt töötajalt ootame eesti ja vene keele oskust, suhtlemisvalmidust, tehnilist taipu, arvutioskust, autojuhilube ning tahtmist kirjeldatud tööd teha.

Ettevõte pakub

- AGA uute toodete koolitus pidevalt
- müügipunktide seminar kevaditi
- põhipalk+boonused, ametiauto Renault Traffik või analoogne, mobiilikompensatsioon

Tööaeg on E-R 8:00-16:00. Töökoht asub Peterburi tee 92.

Tööpakkumise number
#71120