Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305973

Füüsikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • füüsika õpetamine põhikooli- ja gümnaasiumiastmes
  • soovi korral klassijuhatamine, valikained, aine- või huviringid

Ootused kandidaadile

  • erialane kvalifikatsioon

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • meeldivat kollektiivi
  • arengu- ja õppimisvõimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume esitada avaldus, elulookirjeldus ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 27. maiks 2013.a Viljandi mnt 69, Rapla või e-posti aadressil rvg (ätt) rvg.edu.ee

Tööpakkumise number
#305973

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2013
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2013

Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis õpib 580 õpilast. Õpilasi õpib koolis kõikidest Raplamaa valdadest ja kaugemaltki. Põhikoolis rakendatakse osaliselt diferentseeritud õpet. Gümnaasiumiastmes on 3 õppesuunda: ühiskonnahariduse suund, loodusainete ja tehnoloogia suund ning multimeedia suund. Kohustuslikke ja valikaineid täiendavad ringid ja klubid. Koolimaja renoveerimine lõppes 2009. aastal ja spordihoone ehitus 2010. aastal. Laiendamisel on Vesiroosi tervisepark. Raplal on hea rongiühendus Tallinna, Pärnu ja Viljandiga.

Vaata rohkem