Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66291

Füüsika õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Reaalkool võtab tööle füüsika õpetaja.
Pakume täiskoormust, tunde nii põhikooli- kui ka gümnaasiumiastmes.

Ootused kandidaadile

pedagoogiline kõrgharidus
eelnev töökogemus
hea pingetaluvus
soov hästi õpetada

Ettevõte pakub

sõbralikku kollektiivi
enesetäiendamise võimalusi
kaasaegset töökeskkonda
reaalainete õppimisele orienteeritud õpilasi

Lisainfo

kandideerimiseks esitada:

haridust tõendavate dokumentide koopiad
CV
muud kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid

Sooviavaldus ja CV palume saata hiljemalt 28.maiks e-posti janekristi.ruben[ät]real.edu.ee või posti aadressil Estonia pst.6, Tallinn 10148.

Tööpakkumise number
#66291