Värsked tööpakkumised

Füüsika õpetaja;loodusainete õpetaja gümnaasiumis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458163

Tööpakkumise number

458163

Töö kirjeldus

Pakume võimalust töötada Lasnamäe suurimas eesti õppekeelega koolis kaasaegses õpikeskkonnas koos paljude toredate õpilaste ja meeldivate kolleegidega.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame eesti keele oskust väga heal tasemel, füüsika alast või tehnilist kõrgharidust. Soovitav magistrikraad ja õpetaja kutse.Kasuks tuleb varasem kogemus õpetamiseks üldhariduskoolis .Tunde pakume põhikoolis ja gümnaasiumis .Võimalik töötada osalise koormusega,mistõttu sobiks nii kõrgharidust omandavale noorele kui ka nooruslikule pensionärile.Head suhtlemisoskust ning pingetaluvust.

Tallinna Kuristiku Gümnaasium pakub oma töötajatele väga häid sportimistingimusi; osalemist täiendkoolituskursustel; kollektiiviga ühiseid õppekäike; IKT
vahendite kasutamise võimalusi kõigis klasssiruumides.
Sobiliku kandidaadi puhul motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2017

Tallinna Kuristiku Gümnaasium kuulutab välja konkursi uue füüsika õpetaja tööle võtmiseks alates jaanuarist 2014