Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241236

FÜSIOTERAPEUT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

rühma - ja individuaalvõimlemiste läbiviimine basseinis ja saalis
venitusteraapia läbiviimine
erialaste konsultatsioonide läbiviimine
füsioterapeutiliste protseduuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

riiklikult tunnustatud füsioterapeudi haridus
hea suhtlemisoskus
eesti-, vene-, inglise- ja soome keele oskus suhtlustasandil
kohusetudlikkus
oskus töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
ettevõttes kehtivaid soodustusi
sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi

Lisainfo

Töökoht asub Pirita Top Spa hotellis

Tööpakkumise number
#241236

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2011

AS Tallink Grupp on oma 19 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Hetkel on meil 4 hotelli - Tallinna kesklinnas asuvad Tallink City Hotel, Tallink Express Hotel ja Tallink Spa & Conference Hotel ning linna keskusest mõnevõrra eemal Pirita Top Spa hotell. Et tagada meie klientide rahulolu, võtame oma töökasse kollektiivi juurde veel ühe liikme.

Vaata rohkem