https://www.cvkeskus.ee/460814

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #460814

Füsioterapeut

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eakate ja puudega isikute tervise võimlemisgruppide juhendamine, vajadusel individuaalne töö


Ootused kandidaadile

-erialane kõrgharidus
-eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlemistasandil
-hea suhtlemisoskus
-iseseisvus, kohusetunne


Ettevõte pakub

-koolitusvõimalused
-väike, sõbralik kollektiiv
-puhkus 35 kp


Tööpakkumise number
#460814
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Füsioterapeut
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!