Värsked tööpakkumised

Füsioterapeut

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545201

Tööpakkumise number

545201

Töö kirjeldus

Regionaalhaigla taastusravi keskus ootab oma meeskonda füsioterapeuti, kes osutab teenust peamiselt statsionaarsetele ning väiksemal määral ambulatoorsetele patsientidele.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame erialast kõrgharidust või kutsetunnistuse omamist, valmisolekut õppimiseks ja arenemiseks ning head suhtlemis- ja meeskonnatööoskust.

Omalt poolt pakume vaheldusrikast ja mitmekülgset tööd, võimalust tegeleda erinevate füsioteraapia valdkondadega, koolitusi ja treenimisvõimalust haigla spordiklubis, õppelaenu hüvitamise võimalust ning 7 päeva lisapuhkust.

Lisainfo

Lisainfot jagab taastusravi keskuse juhtiv füsioterapeut Katrin Kõre telefonil 617 1740.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.