Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606237

Füsioterapeut

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostad koostöös ortopeedi, spordiinstruktori ja meditsiinikeskuse arstidega teenistujatele ning ajateenijatele füsioteraapia plaani ja viid läbi protseduurid
Täidad ja vastutad meditsiinilise dokumentatsiooni korrasoleku eest
Valmistad ette väljaõppematerjale ning viid läbi meditsiinialaseid õppetunde tegevväelastele ja ajateenijatele

Ootused kandidaadile

Rakendusliku kõrghariduse olemasolu füsioterapeudi erialal
Eesti keele oskust kõrgtasemel
Oskust kasutada ametikoha tööülesannetest tulenevaid arvutiprogramme ja andmekogusid
Intellektuaalset võimekust ja suurepärast suhtlemisoskust
Võimet töötada pingeolukorras stabiilselt ja tulemuslikult

Tööpakkumise number
#606237

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2019

Merevägi osaleb aktiivselt NATO riikide vahelises koostöös, olles meie liitlaste ja partnerite hulgas tunnustatud miinitõrje asjatundja. Teenistus mereväe laevadel annab võimaluse külastada erinevaid sihtkohti üle maailma, töötada koos teiste riikide mereväelastega ning osaleda õppustel ja harjutustel, mis aitavad mereteid maailmasõjaaegsetest lõhkekehadest ohutumaks muuta.

Vaata rohkem