Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307898

Füsiaater

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soomes asuvasse taastusravi keskusesse füsiaatrit (Helsinkist 270 km, Tamperest 100 km kaugusel).

Ootused kandidaadile

*Registreerimine Eesti Tervishoiuametis füsiaatrina
*Töökogemus
*Sõbralikkus, töökus, julgus
*Soovitavalt soome keele oskus

Ettevõte pakub

* Vajadusel soome keele intensiiv kursuseid
* Head palka vastavalt tööle (40-45 eur/tunnis)
* Abi Soome tervishoiu loa taotlemisel, asjaajamistel, korteri otsimisel jm

Tööpakkumise number
#307898

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
15. mai 2013

Puumedi Group OÜ on spetsialiseerunud tööjõu- ja renditeenuste pakkumisele tervishoiuvaldkonnas ning vahendame Soome tööle üldarste, eriarste, hambaarste.

Vaata rohkem

Füsiaater