Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674939

Furnituurispetsialist (ost ja müük)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Furnituurispetsialistina vastutad meie ettevõttes kõige klaasifurnituuriga seonduva eest. Sinu kujundada on, millist nägu on meie tootevalik, laosüsteemid, turundus, ostu- ja müügilahendused. See annab sulle vabadust ja iseseisvust oma visioonide elluviimiseks. Sinu töö on mitmekülgne ja huvitav, pakkudes tegevust nii kontorilaua taga, laos, müügisaalis, kui ka rahvusvahelises suhtluses.

Sinu tööülesanneteks on:

  • Furnituuri müük ja konsulteerimine, kolleegidega erilahenduste väljatöötamine;
  • Ostutellimuste komplekteerimine ja suhtlus tarnijatega;
  • Kauba vastuvõtmine lattu ning laokauba varude täitmine ja korrastamine müügiks;
  • Furnituuri komplekteerimine tellimustele;
  • Näidiste planeerimine ja väljapanek müügisaalis;
  • Furnituuri laoseisu haldamine, inventuurid, laosüsteemi hoidmine ja edasiarendamine;
  • Furnituuri müügihindade planeerimine;
  • Furnituuriga seotud postituste loomine ja haldamine kodulehel.

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui oled:

  • visioonikas arendaja
  • tehniliselt taiplik
  • avatud suhtleja
  • süsteemne ja korrektne
  • valdad heal tasemel inglise keelt

Ettevõte pakub

  • Järk-järgulist ja aktiivset väljaõpet

  • Võimalust kujundada meie furnituuri valdkonda oma nägemuse järgi.

  • Toetavat meeskonda

  • Stabiilset ja pikaajalist töökohta

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Tööandjat, kes hoolib

  • Tööaeg esmaspäevast reedeni

Tööpakkumise number
#674939

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
5. november 2020

Klaasissepa on 28-aastase kogemusega klaasiettevõte, kes tegeleb klaasist erilahenduste tootmisega. Soovime olla kohaks, kus ükski idee, olgu see kui lennukas tahes, ei jää teostamata.

Vaata rohkem