Värsked tööpakkumised

Fundraiser

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181827

Tööpakkumise number

181827

Töö kirjeldus

-Fundraiseri töö erinevate projektide läbiviimiśel

Nõudmised kandidaadile

-kõrgharidus ärijuhtimise või avalike suhete alal
-täpne
-projektijuhtimise töökogemus vähemalt 1 aasta (EAS, linna - ja riigitoetus jne.)
-paindlik mõtlemisviis
-riigihangetega töö kogemus vähemalt 1 aasta
-positiivne
-eesti keel (väga hea)
-enesekindel
-inglise keel (väga hea)

Ettevõte pakub

-huvitavat ja arendavat tööd
-tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2009
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2009

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid. Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev. Tänaseks kuuluvad OÜ Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum ja Competence-Forum.

OÜ Varumeesteenindus Kliendiks on Complus Consulting, üle Euroopaline konsultatsiooni teenust pakkuv firma, mis on keskendunud IT kulude vähendamisele ja riskide haldusele. 2007 aastast alates on peakontor Tallinnas, esindused asuvad ka Prantsusmaal, USA-s, Suurbritannias ja Irimaal. Töötamine Complus Consultingu meeskonnas tähendab liitumist kiiresti areneva ja kõrge tegevusvõimega ettevõtega, mis pakub oma töötajatele kvaliteetset töökeskkonda, toetab töötajate teadmiste ning oskuste arendamist. See on võimalus töötada rahvusvahelises meeskonnas kvalifitseeritud professionaalidega, kus austatakse mitmekesisust ja individuaalsust.