Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #426470

Front-end / WordPress Arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda andekat Front-end / WordPress arendajat, kellel on huvi töötada vahvas rahvusvahelises ettevõttes

Ootused kandidaadile

Head HTML / CSS / JavaScript / PHP oskused
WordPressi oskused
Detailidele orienteeritud
Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Põnevaid projekte rahvusvahelises ettevõttes
Sõbralikku kollektiivi ja töökohta Tallinna kesklinnas
Reisimisvõimalusi
Ettevõttesiseseid boonuseid, ühisüritusi jne.
Arenguvõimalusi
Paindlikku tööaega
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#426470

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2016

IT-agentuur BlueGlass Tallinn spetsialiseerub kvaliteetsete veebilehekülgede ja internetikaupluste disainimisele ning arendamisele. Meie peamine eesmärk on suurendada klientide tulu läbi professionaalselt loodud ja mugavalt hallatavate veebilahenduste.

Meie ettevõtte esindused asuvad Suurbritannia, Šveitsi ja Eesti suurimates linnades.

BlueGlass Tallinn keskendub hetkel põhiliselt Lääne-Euroopa turule, aga meil on plaanis laieneda ka Ida-Euroopa riikidesse.

Võtke meiega julgesti ühendust, kui Teil on küsimusi, ettepanekuid või häid ideid koostööks. Me oleme alati avatud uutele mõtetele ja inspiratsiooniallikatele.

Vaata rohkem