Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673960

Front-end Developer (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. oktoober 2020
Kuulutus aegub:10. november 2020

Töö kirjeldus

You'll help us create universal Vue.js components (slick visuals and smooth animations are your thing) and vue-cli plugins, dabble with Express middlewares and micro-service controllers.

Ootused kandidaadile

  • You have prior experience with Vue.js or any other front-end framework.

  • You prefer functional programming if given free hands.

  • You have an inner drive to write unit tests.

  • You enjoy collaborating with designers and other developers.

  • You enjoy helping other developers and supporting them with any front-end related issue they might run into (from optimizing build plans to unraveling the crime scene behind !important;).

  • You get excited over the prospect of your work being open-sourced down the road.

Ettevõte pakub

  • Interesting position and challenging work.

  • Excellent conditions for professional and personal development working in international banking environment.

  • Participation in sports events.

  • Check out #lifeatbigbank and #bigbankwow (www.instagram.com).

Tööpakkumise number
#673960

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

Bigbank AS on Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Hispaanias ja Rootsis tegutsev ning Saksamaa, Austria ja Hollandi turul piiriüleseid teenuseid osutav tähtajalistele hoiustele ning tarbimislaenudele spetsialiseerunud pank. Meie ettevõtte peakontor asub Eestis ning kogu Grupis töötab kokku 430 nooruslikku, ettevõtlikku ja lahedat inimest. Lisainfot meie kahekümneaastase tegevuse ja tulevikuplaanide kohta leiad: www.bigbank.ee.

Vaata rohkem