Värsked tööpakkumised

Front-End Developer (HTML/CSS)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208756

Tööpakkumise number

208756

Töö kirjeldus

Seoses suurenenud töömahuga otsime oma meeskonda professionaalset ja arenemisvõimelist Front-End Developeri (HTML/CSS eksperti) kelle igapäevaseks põhiülesandeks on meie rahvusvaheliste suurklientide teenindamine. Front-End Developer loob koostöös loovmeeskonna, programmeerijatega ja projektijuhtidega kvaliteetseid ja tasemel veebilehti, mis vastavad kehtivatele HTML, CSS ja JavaScript standarditele. Olulise osa tema tööst moodustab disainide lahtilõikamine (slicing) ja HTML prototüüpide valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

• Valdad väga heal tasemel HTML’i ja CSS’i
• Oskus töötada HTML/CSS ekperdi jaoks vajalikul tasemel kujundusprogrammiga Adobe Photoshop
• Omad baasteadmisi JavaScript’is
• Omad teadmisi erinevate platvormide ning veebilehitsejate eripäradest
• Oled asjalik, kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
• Valdad eesti keelt ning oskad inglise kirjakeelt
• Omad eelnevaid Front-End Developeri/webmasteri kogemusi

Veel parem kui
• Omad põhjalikke teadmisi W3C standarditest, nõuetest, semantilisest veebist ja veebiarenduse headest tavadest
• Oled kokku puutunud templatede süsteemiga (nt. Smarty Template Engine)
• Omad baasteadmisi Adobe Flash tehnoloogiast
• Omad häid teadmisi JavaScript’is
• Omad baasteadmisi PHP’s ja MySQL’is
• Sul on iseseisvust, loovust ja häid ideid

• Väga hästi sobivat tööd iseseisvale ja innovaatilisele inimesele
• Superkasulikku kogemust mainekate rahvusvaheliste ja kohalike brändide e-lahenduste arendamisel
• Tugevat meeskonda, kellega on rõõm koos töötada
• Tasemel infrastruktuuri, kaasaegset bürood ja töövahendeid
• Head tulemustele baseeruvat palka
• Häid arenguvõimalusi ettevõtte sees ja koolitusvõimalusi
• Lahedat seltskonda, erilist ADM-i fiilingut ja ühiseid ettevõtmisi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2010

ADM Interactive on Eesti vanimaid ja suurimaid e-turunduse ja digimeedia agentuure. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid alates aastast 1997. Meie klientideks on nii rahvusvahelised kaubamärgid kui ka Eesti ettevõtted ja reklaamiagentuurid, kellele loome ja arendame veebilahendusi üle maailma. ADM-is töötab hetkel üle 25 loova professionaali. Aastal 2009. olime Eesti TOP 25 töötajasõbralikuma ettevõtte hulgas. Tutvu meie töödega, projektidega ja auhindadega siin: http://www.adm.ee/tehtud-tood/portfolio/koik-tood