Värsked tööpakkumised

Front-End arendaja, Webmaster

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366708

Tööpakkumise number

366708

Töö kirjeldus

Meie klient otsib oma meeskonda Front-End arendajat kelle tööülesanneteks on weebilehtede visuaali loomine alates PhotoShopist kuni valmis HTML leheni.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv Front-End arendaja:
• Omab eelnevat w3, html5 ja css3 standardis weebilehtede loomise kogemust.
• Valdab HTML’i ja CSS’i, JavaScript'i, jQuery.
• Oskab kasutada PhotoShopi kujunduste loomiseks ja küljendamiseks.
• Oskab hinnata oma töövõimeid ning anda sellekohaseid prognoose.
• Eesti ja inglise keele oskust.

Ettevõte pakub

Sobivale Front-End arendajale pakume:
• Huvitavaid rahvusvahelisi sõidukite teemalisi projekte.
• Võimalust valida endale sobiv tööaeg ja koht.
• Tulemustele vastavat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2015

Fresh Job OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis läbi oma koostööpartnerite tegutseb alates 2007 aastast Suurbritannia, Poola ja Itaalia turul.

Meie tegevusvaldkondadeks on tööjõuvahendus ning tööjõurent kodu- ja välisturule.